Uus saatesari – Jeesuse jälgedes

Oleme väga põnevil teatades, et alustame uue saatesarja “Jeesuse jälgedes” filmimisega 2024. aasta mais. Saatesarja  filmimine toimub just nendes kohtades Iisraelis, kus leidsid aset jutustatavad sündmused. Kutsume sind olema osa, sellest erakordsest projektist oma ANNETUSEGA meie kodulehel.

Selles saatesarjas viime vaatajaid kohtadesse, kus sündis, kasvas ja tegutses Jeesus. Avastame koos pühasid paiku, uurime ajaloolisi sündmusi ja sukeldume piiblilugudesse. Meie eesmärk on tuua Jeesuse elu ja tema õpetused tänapäeva inimesteni.

Toetades saatesarja märgime sinu nime ka saate lõpu tiitritesse. See on meie viis tänada sind panuse eest ning näidata, et oled olnud osa sellest erilisest projektist.

Meie meeskond on pühendunud sellele, et luua kvaliteetset ja haaravat sisu, mis avab ukse Jeesuse elu sügavamale mõismisele. Oleme kindlad, et see saatesari pakub sulle palju avastamisrõõmu ja inspireerib sind.

Tule ja liitu meiega “Jeesuse jälgedes” – saatesarjaga, mis viib sind piibli radadele ja avab uusi perspektiive. Tee ANNETUS meie kodulehel ning ole osa sellest unikaalsest seiklusest!

Quantity
x